1 1 1
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Byty na predaj Domy na predaj Pozemky na predaj Prenájmy nehnuteľností Ostatné Úvod |  Kontakt  

Zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, stredisko registrovania poplachov


Centrálny vysávač ako štandard moderného bývania

slaper

 Každý z nás to pozná – prach,špina... A povinné upratovanie domácnosti. Je to malo obľúbená ale nevyhnutná činnosť. Človek je tvor vynaliezavý a všetko si chce uľahčiť. Tak je to aj s upratovaním. Už začiatkom 50-tych rokov si uľahčili upratovanie v USA. Vysávajú iba s hadicou a to bez neznesiteľného hluku, vírenia prachu, či kýchania. Vysávač (centrálna jednotka) si hučí v garáži alebo technickej miestnosti a prefiltrovaný vzduch fúka von z domu.

Výhody centrálneho vysávača

Podlahová štrbina VacPan  Ľahká manipulácia iba s ľahkou hadicou a netreba ťahať za sebou hlučný vysávač. Pri centrálnom vysávaný počuje iba zvuk nasávaného vzduchu a nikoho nerušíte hlukom z vysávača. Vysávač prefiltruje vzduch a potom sa ním aj ochladí (preto ten teplý vzduch) a vyfúkne ho naspäť do miestnosti, kde tým pádom víry prach. Centrálny vysávač oproti tomu nevíry prach, prefiltrovaný vzduch se nevracia späť do miestnosti ale vyfúkne mimo objekt, t.z. že má 100% účinnosť. Centrálny vysávač má niekoľkokrát väčší sací výkon ako prenosný vysávač (vďaka použitému silnému priemyselnému motoru). Vyznačuje sa vysokou účinnosťou pri upratovaní – až o 40%! To znamená o 40% skôr povysávané! Má jednoduchú údržbu a možnosť upratovania rôznych povrchov. Klasický vysávač má dobu životnosti cca 5 rokov a je zväčša z plastu. Centrálne vysávače majú aj doživotnú záruku a sú vyrobené z kvalitných dlhotrvácnych materiálov, ako napr. hliník

Inštalácia CVS

  Centrálny vysávací systém je tak ako každý systém v dome pevne zabudovaný. Realizuje sa v dvoch etapách. Prvá etapa je montáž potrubného rozvodu. Montáž rozvodov sa realizuje najideálnejšie ešte pred rozvodmi vody, plynu a kúrenia, počas hrubej stavby. Navrhne sa najideálnejšie rozmiestnenie zásuviek a podlahových štrbín, umiestnenie agregátu a výfuku. Druhá etapa nasleduje po vymaľovaný. Napojenie sacej jednotky na potrubný rozvod, montáž zásuviek, štrbín a rôzneho príslušenstva. schema rozvodu centrálneho vysávača

Podľa požiadaviek klienta

duovac  Agregát sa volí podľa veľkosti vysávanej plochy. Základné jednotky sú určené pre byty a rodinné domy, výkonnejšie pre penzióny a kancelárie. Pre administratívne budovy, hotely, priemyselné a komerčné objekty sa navrhuje systém podľa počtu užívateľov pracujúcich súčasne. V súčasnosti sú požiadavky na rôznofarebnú škálu zásuviek, ktoré spĺňajú dizajnové rady Time a Element od spoločnosti ABB. Taktiež umožňuje viacnásobné zapojenie do rámčekov s ostatnými prvkami elektroinštalácie. Pre náročných sú určené kovové zásuvky. Podlahová štrbina sa umiestňuje do sokla kuchynskej linky a slúži ako automatická lopatka. Stačí pozametať nečistoty k štrbine a zapnúť klapku nohou. Vysávačové hadice sa vyberajú nielen podľa ich dĺžky, ale aj podľa spôsobu ovládania vypínačom, s displejom a reguláciou otáčok alebo diaľkovým ovládaním. V širokej škále príslušenstva a doplnkov si vyberie naozaj každý aj ten najnáročnejší zákazník.

Cenová ponuka pre dodávku a montáž centrálneho vysávača zadarmo

Cenová ponuka sa vypracuje zadarmo a nemusíte mať strach z vysokej ceny. Nemusíte sa báť, pretože cena tohto systému sa vždy vypracuje na mieru konkrétnemu klientovi. Odvíja sa od veľkosti objektu a jeho členenia. Cena je nižšia ako 0,5% z celkovej ceny novostavby. Obe etapy sa realizujú samostatne. Dôležité je mať zabudované rozvody. Vy sami sa už rozhodnete, kedy sa inštaluje jednotka a spojazdní systém. Niektorý zákazníci realizujú druhú etapu až po niekoľkých rokoch bývania.

viac informácií o centrálnom vysávaní nájdete na www.slaper.sk


 
Partneri :  Reality Žilina  | Predaj bytov Žilina
 predaj bytov | predaj bytov Prešov | predaj bytov Sabinov  | predaj domov | predaj domov Prešov | predaj domov Sabinov
predaj pozemkov | predaj pozemkov Prešov  | prenájom | realitná kancelária Prešov  | novostavby Prešov

Copyright © 2020 1.Prešovské realitné centrum. All rights reserved. Web Design: PsH - 2648229

1 1 1